bannerbayrak.gif

“Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Türkiye halkına ‘Türk Milleti’ denir...”

Başkomutan (Mareşal) Mustafa Kemal Atatürk.

 

Çarşamba, Mayıs 25, 2016
YAZI BOYUTU


19 mayıs
Çarşamba, 02 Ocak 2013 01:37

“ASTSUBAYLAR” YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR MİLLİYET GAZETESİNDE 3 OCAK 2013 PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN “ASTSUBAYLAR” KONULU YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR.

Öğeyi Oyla
(0 oy)
“ASTSUBAYLAR” YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR

MİLLİYET GAZETESİNDE 3 OCAK 2013 PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN “ASTSUBAYLAR” KONULU YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR.

AYLARDIR GRUBUMUZDA SESLENDİRDİĞİMİZ, BİRBİRİMİZE ANLATTIĞIMIZ SORUNLARIMIZI BİR DE SESİMİZİ DUYURMAK İSTEYEN BİR GAZETECİYE AKTARALIM.

BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR FIRSAT OLAN BU YAZI DİZİSİNİ HAZIRLAYAN SAYIN TUNCA BENGİN’E (Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir..tr) SORUNLARIMIZI VE TEŞEKKÜR İÇEREN MESAJLARIMIZI İLETMENİZİ TÜM MESLEKTAŞLARIMIZDAN RİCA EDİYORUZ.
Okunma 9890 defa

Yorumlar   

 
hakan yılmaz
0 #1 hakan yılmaz 09-01-2013 20:55
yeni ceza sistemini kınıyorum, amirleri tekrar allah yapıyorsunuz, yıllardır astsubayları zam yapacağız diye kandıran genelkurmaya hükümette eklendi, biz çok güçlüyüz yeni farkına vardık. hiç bir meslekte ne yaparsan yap atılma amire bağlı değil mahkemelere bağlı hesapladım en düşük bir sınıfta göre yaptım 700kere 22yılda nöbet tuttum beş kuruş almadım.Birde bunu yoğun branşlara ve kuvvetlerde karacı jandarma düşünün varmı lan böyle adelet o çoçukları, bir şekilde ikinci dereceden emekli olanları birinci dereceye düşürün tıpkı subaylar gibi son ayrıldığın maaşın yüzde 85ini verin rahatlıyalım, oyakı dağıtın gerek yok hükümeti buna götü yetermi bilmem. Artık bu yeni emeklilik sisteminde kimse tsk kalmaz intiharlar artar,emre itiatsizlik artar eskiden yirmi yıldı birşekilde emredersin diyoduk şimdi amına koyarlar adamın kaybedecek bir şey yok astsubay uzman zor işi, ayrıca tskya svl memur almayacaksın, uzmanların astsubay orduevine, tabldotuna girmesini kı
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Son Yorumlar

 • Meslektaşlarımızın dikkatine; Bu yıl yapılacak olan 17 KASIM Assubay Okulu Kuruluş Yıldönümü törenlerine yoğun katılım nedeniyle sadece Deniz Assubay Okulu Mezunu emekli personel katılabilecektir.
  Yusuf Ziya Ertekin Yusuf Ziya Ertekin
  Meslektaşlarımı zın dikkatine; Bu yıl yapılacak olan 17 KASIM ...

  Devamını oku...

   
 • DENİZ ASTSUBAY OKULLARININ TÜM MEZUNLARINA DUYURU
  SavaşÖZTAN SavaşÖZTAN
  TEMAD GÖLCÜK:Sayınyön etici meslektaşlarım ben ankarada ikamet ...

  Devamını oku...

Mesaj Panosu'ndan

20 EKİM Ankara fotoğrafları facebook sayfamızda yayınlanmışt ır
17 EKİM KUTLAMALARI FOTOĞRAFLARI FACEBOOK SAYFAMIZDA YAYINLANMIŞTIR