bannerbayrak.gif

“Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Türkiye halkına ‘Türk Milleti’ denir...”

Başkomutan (Mareşal) Mustafa Kemal Atatürk.

 

Pazartesi, Ekim 05, 2015
YAZI BOYUTU


bayram
Çarşamba, 02 Ocak 2013 01:37

“ASTSUBAYLAR” YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR MİLLİYET GAZETESİNDE 3 OCAK 2013 PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN “ASTSUBAYLAR” KONULU YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR.

Öğeyi Oyla
(0 oy)
“ASTSUBAYLAR” YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR

MİLLİYET GAZETESİNDE 3 OCAK 2013 PERŞEMBE GÜNÜNDEN İTİBAREN “ASTSUBAYLAR” KONULU YAZI DİZİSİ BAŞLIYOR.

AYLARDIR GRUBUMUZDA SESLENDİRDİĞİMİZ, BİRBİRİMİZE ANLATTIĞIMIZ SORUNLARIMIZI BİR DE SESİMİZİ DUYURMAK İSTEYEN BİR GAZETECİYE AKTARALIM.

BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR FIRSAT OLAN BU YAZI DİZİSİNİ HAZIRLAYAN SAYIN TUNCA BENGİN’E (Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir..tr) SORUNLARIMIZI VE TEŞEKKÜR İÇEREN MESAJLARIMIZI İLETMENİZİ TÜM MESLEKTAŞLARIMIZDAN RİCA EDİYORUZ.
Okunma 9414 defa

Yorumlar   

 
hakan yılmaz
0 #1 hakan yılmaz 09-01-2013 20:55
yeni ceza sistemini kınıyorum, amirleri tekrar allah yapıyorsunuz, yıllardır astsubayları zam yapacağız diye kandıran genelkurmaya hükümette eklendi, biz çok güçlüyüz yeni farkına vardık. hiç bir meslekte ne yaparsan yap atılma amire bağlı değil mahkemelere bağlı hesapladım en düşük bir sınıfta göre yaptım 700kere 22yılda nöbet tuttum beş kuruş almadım.Birde bunu yoğun branşlara ve kuvvetlerde karacı jandarma düşünün varmı lan böyle adelet o çoçukları, bir şekilde ikinci dereceden emekli olanları birinci dereceye düşürün tıpkı subaylar gibi son ayrıldığın maaşın yüzde 85ini verin rahatlıyalım, oyakı dağıtın gerek yok hükümeti buna götü yetermi bilmem. Artık bu yeni emeklilik sisteminde kimse tsk kalmaz intiharlar artar,emre itiatsizlik artar eskiden yirmi yıldı birşekilde emredersin diyoduk şimdi amına koyarlar adamın kaybedecek bir şey yok astsubay uzman zor işi, ayrıca tskya svl memur almayacaksın, uzmanların astsubay orduevine, tabldotuna girmesini kı
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Son Yorumlar

 • 1973 mezunu E. Mot.Kd.Bçvş Feruz UYGUN vefat etmiştir.Mekanı cennet olsun Cenazesi 25 EYLÜL 2015 Cuma günü öğlen namazını müteakip Gümüşhacıköyden kaldırılacaktır.
  Denız Uygun Denız Uygun
  Canım babam nurlar içinde uyu seni çok ama çok seviyorum

  Devamını oku...

   
 • Operasyon Tazminatına ilişkin Başbakanlık olurunun 2015-2017 yılları için 23 Şubat 2015 tarihinde onaylandığı, bahse konu tazminatla ilgili olarak Başbakanlık oluru ile bazı değişikliklerin yapıldığı,
  kaan kaan
  Tazminatların ikisi içinde geçerli mi bu acaba..sonradan ...

  Devamını oku...

Mesaj Panosu'ndan

20 EKİM Ankara fotoğrafları facebook sayfamızda yayınlanmışt ır
17 EKİM KUTLAMALARI FOTOĞRAFLARI FACEBOOK SAYFAMIZDA YAYINLANMIŞTIR